صفحه اصلی > صفحه ی نمایش خبر دانشگاه 


افتتاح نمایشگاه طرح تحول سلامت در بیمارستان شهیدبهشتی یاسوج

در اولین روز از هفته سلامت نمایشگاه طرح تحول سلامت با محوریت هتلینگ، فضای فیزیکی و تجهیزات پزشکی در بیمارستان شهید بهشتی یاسوج افتتاح شد.
افتتاح  نمایشگاه طرح تحول سلامت در بیمارستان شهیدبهشتی یاسوج

در اولین روز از هفته سلامت نمایشگاه طرح تحول سلامت با محوریت هتلینگ، فضای فیزیکی و تجهیزات پزشکی در بیمارستان شهید بهشتی یاسوج افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج؛ در مراسم این افتتاحیه سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج ضمن تبریک عید مبعث و متقارن شدن آن با هفته سلامت، گفت: در این هفته چندین طرح عمرانی کلنگ زنی می شود، که افتتاح 10 پروژه بهداشتی و درمانی در بویراحمد از آن جمله است.

دکتر اورنگ ایلامی با یادآوری شعار هفته سلامت" زندگی سالم با نشاط و امید" افزود: تمرکز برنامه های پژوهشی و آموزشی دانشگاه بر آگاهی دهی و هشدار دهی درباره شعار سال است.

وی اظهار کرد: در حوزه طرح تحول نظام سلامت اقدامات شایسته ای در استان انجام شده که امیدواریم تلاشهای بیشتری در ارائه خدمت به مردم داشته باشیم.

در این مراسم رئیس بیمارستان شهید بهشتی یاسوج نیز  با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری که "متولیان امر سلامت به نحوی خدمت کنند که بیمار فقط نگران بیماری خود باشد" گفت: درمان و سلامت یکی از دغدغه های مهم نظام سلامت است، که امیدواریم با رسیدگی و توجه به این مهم شاهد تحول در بهداشت و سلامت جامعه باشیم.

دکتر سید ذاکر سعیدی نژاد افزود: یکی از دستاوردهای طرح تحول سلامت تهیه ملزومات پزشکی است، که  قبلا بیمار برای خریداری آنها 5 تا 6 میلیون تومان جهت درمان و تهیه تجهیزات هزینه می کرد اما با اجرای این طرح، بیمارستان متعهد به تهیه کلیه ملزومات شد.

وی یکی دیگر از مهمترین اهداف طرح تحول سلامت را کاهش پرداخت از جیب مردم دانست، و ادامه داد: این کاهش پرداخت در بخش روستایی از 30 درصد به 3 درصد رسیده است.

رئیس بیمارستان شهید بهشتی یاسوج اظهار کرد: به منظور توسعه، بهسازی، تجهیز و ارتقاء هتلینگ بخش های مختلف بیمارستان و تجهیز آن بالغ بر 7 میلیارد تومان هزینه شده است.

 

نمایشگاه

نمایشگاه۱

نمایشگاه۳

نمایشگاه۴

نمایشگاه۵

نمایشگاه۶

نمایشگاه۷

نمایشگاه۸

نمایشگاه۹

نمایشگاه۱۰

نمایشگاه۱۲

نمایشگاه۱۳

نمایشگاه۱۴

نمایشگاه۱۵

 
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

آمار مراجعه کنندگان به وب سايت

بازديد کنندگان آنلاين:4
بازديد امروز سايت:10
بازديد اين صفحه:1268950
تعداد کل بازديد:7835808

آدرس:

ياسوج-بلوار شهيد مطهري-دانشگاه علوم پزشکي ياسوج

تلفن تماس:

074-33337230-31

دورنگار:

074-33337230

انجمن ها


انجمن سلامت دانشگاه