تاریخ خبر:١٤:٥٢ - جمعه ١ ارديبهشت ١٣٩٦ شماره خبر :١٤٨٨١ فایل ضمیمه:

در اولین روز از هفته سلامت صورت گرفت؛

افتتاح نمایشگاه طرح تحول سلامت در بیمارستان شهیدبهشتی یاسوج

در اولین روز از هفته سلامت نمایشگاه طرح تحول سلامت با محوریت هتلینگ، فضای فیزیکی و تجهیزات پزشکی در بیمارستان شهید بهشتی یاسوج افتتاح شد.

در اولین روز از هفته سلامت نمایشگاه طرح تحول سلامت با محوریت هتلینگ، فضای فیزیکی و تجهیزات پزشکی در بیمارستان شهید بهشتی یاسوج افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج؛ در مراسم این افتتاحیه سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج ضمن تبریک عید مبعث و متقارن شدن آن با هفته سلامت، گفت: در این هفته چندین طرح عمرانی کلنگ زنی می شود، که افتتاح 10 پروژه بهداشتی و درمانی در بویراحمد از آن جمله است.

دکتر اورنگ ایلامی با یادآوری شعار هفته سلامت" زندگی سالم با نشاط و امید" افزود: تمرکز برنامه های پژوهشی و آموزشی دانشگاه بر آگاهی دهی و هشدار دهی درباره شعار سال است.

وی اظهار کرد: در حوزه طرح تحول نظام سلامت اقدامات شایسته ای در استان انجام شده که امیدواریم تلاشهای بیشتری در ارائه خدمت به مردم داشته باشیم.

در این مراسم رئیس بیمارستان شهید بهشتی یاسوج نیز  با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری که "متولیان امر سلامت به نحوی خدمت کنند که بیمار فقط نگران بیماری خود باشد" گفت: درمان و سلامت یکی از دغدغه های مهم نظام سلامت است، که امیدواریم با رسیدگی و توجه به این مهم شاهد تحول در بهداشت و سلامت جامعه باشیم.

دکتر سید ذاکر سعیدی نژاد افزود: یکی از دستاوردهای طرح تحول سلامت تهیه ملزومات پزشکی است، که  قبلا بیمار برای خریداری آنها 5 تا 6 میلیون تومان جهت درمان و تهیه تجهیزات هزینه می کرد اما با اجرای این طرح، بیمارستان متعهد به تهیه کلیه ملزومات شد.

وی یکی دیگر از مهمترین اهداف طرح تحول سلامت را کاهش پرداخت از جیب مردم دانست، و ادامه داد: این کاهش پرداخت در بخش روستایی از 30 درصد به 3 درصد رسیده است.

رئیس بیمارستان شهید بهشتی یاسوج اظهار کرد: به منظور توسعه، بهسازی، تجهیز و ارتقاء هتلینگ بخش های مختلف بیمارستان و تجهیز آن بالغ بر 7 میلیارد تومان هزینه شده است.

 

نمایشگاه

نمایشگاه۱

نمایشگاه۳

نمایشگاه۴

نمایشگاه۵

نمایشگاه۶

نمایشگاه۷

نمایشگاه۸

نمایشگاه۹

نمایشگاه۱۰

نمایشگاه۱۲

نمایشگاه۱۳

نمایشگاه۱۴

نمایشگاه۱۵

 

مشاهده خبر:165 نسخه چاپي ارسال به دوست
امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

  • خدمات الکترونیک
  • اساتید و دانشجویان
  • درمان
  • بهداشت
  • غذا و دارو

لینک های مفید

آمار مراجعه کنندگان به وب سایت

بازدید کنندگان آنلاین:7
بازدید امروز سایت:160
بازدید این صفحه:814634
تعداد کل بازدید:6002381

آدرس:

یاسوج-بلوار شهید مطهری-دانشگاه علوم پزشکی یاسوج

تلفن تماس:

074-33337230-31

دورنگار:

ورود/عضویت در سایت
انجمن ها


انجمن سلامت دانشگاه