صفحه اصلی > صفحه ی نمایش خبر دانشگاه 


بیستمین پرواز اورژانس هوایی یاسوج در سال جاری / نجات جان بیمار قلبی

نجات جان زن 45 ساله دارای عارضه قلبی توسط اورژانس هوایی یاسوج
بیستمین پرواز اورژانس هوایی یاسوج در سال جاری /  نجات جان بیمار قلبی

نجات جان زن 45 ساله دارای عارضه قلبی توسط اورژانس هوایی یاسوج

به گزارش روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، رئیس مرکز اورژانس کهگیلویه و بویراحمد گفت: در پی نیاز فوری یک زن 45 ساله دارای بیماری قلبی تنفسی به خدمات درمانی در روستای دره رزی منطقه آجم از توابع دیشموک شهرستان کهگیلویه، بلافاصله اورژانس هوایی یاسوج به منطقه اعزام گردید .

جلال پوران فرد بیان داشت: ساعت 12 ظهر روز پنج شنبه 31 فروردین طی تماس تلفنی با مرکز پیام 115 مبنی بر نیاز فوری زن 45 ساله دارای بیماری قلبی و تنفسی به خدمات پزشکی درمانی و با توجه به صعب العبور و سخت گذر بودن و عدم دسترسی راه مناسب زمینی و مسافت زیاد با مرکز درمانی پیشرفته و پس از هماهنگی با مرکز EOC  دانشگاه ، بالگرد اورژانس هوایی یاسوج به منطقه اعزام شد .

وی خاطر نشان کرد: تکنسین های اورژانس هوایی، بیمار را که دچارحمله قلبی و دردقفسه سینه و تنگی نفس شدید شده بود را احیاء و  پس از انجام اقدامات اولیه درمانی مناسب وی را به بیمارستان امام سجاد (ع) یاسوج منتقل کردند .

رئیس مرکز اورژانس دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: این بیستمین ماموریت اورژانس هوایی یاسوج در سال جاری بوده و در این راستا و با ارائه خدمات درمانی به موقع تاکنون جان بیش از 25 بیمار را در مناطق محروم و صعب العبور استان نجات داده و به مراکز درمانی انتقال یافتند.

برپایه این گزارش در این ماموریت کادر پروازی آقایان نوری و حسینی و کادر درمانی آقایان یاری نسب و بهمن پور بودند .   13-142  م/ق

 


 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

آمار مراجعه کنندگان به وب سايت

بازديد کنندگان آنلاين:15
بازديد امروز سايت:3736
بازديد اين صفحه:1141553
تعداد کل بازديد:7261354

آدرس:

ياسوج-بلوار شهيد مطهري-دانشگاه علوم پزشکي ياسوج

تلفن تماس:

074-33337230-31

دورنگار:

074-33337230

انجمن ها


انجمن سلامت دانشگاه