تاریخ خبر:١٤:٠٢ - پنج شنبه ٢٦ اسفند ١٣٩٥ شماره خبر :١٤٦٣٨ فایل ضمیمه:

ظهر امروز صورت گرفت

بازدید سرزده سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی استان از بیمارستان شهید بهشتی

سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد پیش از ظهر امروز به همراه جمعی از مسئولین دانشگاه در اولین روزهای کاری خود از بخش های مختلف بیمارستان شهید بهشتی یاسوج بازدید کرد.
سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد پیش از ظهر امروز به همراه رئیس مرکز اورژانس استان و جمعی از مسئولین دانشگاه در اولین روزهای کاری خود از بخش های مختلف بیمارستان شهید بهشتی یاسوج بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان شهید بهشتی، در این بازدید سرپرست معاونت درمان دانشگاه از بخش های اورژانس، جراحی،icu ، رادیولوژی بازدید و ضمن ارزیابی وضعیت بیمارستان، از نزدیک با کارکنان و پزشکان به طور مستقیم گفتگو پرداخت، همچنین ضمن عیادت از بیماران بستری در بخش اورژانس،  جراحی، جویای نظر آنان و همراهان در مورد رضایتمندی از روند ارائه خدمات هتلینگ و اقدامات تشخیصی درمانی در اورژانس شد .

سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد که تنها چند روز است عهده‌دار این مسئولیت شده است، در حاشیه این بازدید از مسئولین بیمارستان خواست: با توجه به اینکه در استانه عید باستانی نوروز هستیم تلاش کنیم به نحوه شایسته ای به مراحعین ارائه خدمت نمایم و تلاش کنیم در همه حوزه‌ها، شاهد رشد شاخص خدمات درمانی به آحاد جامعه باشیم که این نوع خدمت خود یک عبادت است.10-15-142

خبر سید یحیی اسلام نژاد

 

مشاهده خبر:492 نسخه چاپي ارسال به دوست
امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

  • خدمات الکترونیک
  • اساتید و دانشجویان
  • درمان
  • بهداشت
  • غذا و دارو

لینک های مفید

آمار مراجعه کنندگان به وب سایت

بازدید کنندگان آنلاین:12
بازدید امروز سایت:179
بازدید این صفحه:814652
تعداد کل بازدید:6002400

آدرس:

یاسوج-بلوار شهید مطهری-دانشگاه علوم پزشکی یاسوج

تلفن تماس:

074-33337230-31

دورنگار:

ورود/عضویت در سایت
انجمن ها


انجمن سلامت دانشگاه