صفحه اصلی > صفحه ی نمایش خبر دانشگاه 


بازدید سرزده سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی استان از بیمارستان شهید بهشتی

سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد پیش از ظهر امروز به همراه جمعی از مسئولین دانشگاه در اولین روزهای کاری خود از بخش های مختلف بیمارستان شهید بهشتی یاسوج بازدید کرد.
 بازدید سرزده سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی استان از بیمارستان شهید بهشتی

سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد پیش از ظهر امروز به همراه رئیس مرکز اورژانس استان و جمعی از مسئولین دانشگاه در اولین روزهای کاری خود از بخش های مختلف بیمارستان شهید بهشتی یاسوج بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان شهید بهشتی، در این بازدید سرپرست معاونت درمان دانشگاه از بخش های اورژانس، جراحی،icu ، رادیولوژی بازدید و ضمن ارزیابی وضعیت بیمارستان، از نزدیک با کارکنان و پزشکان به طور مستقیم گفتگو پرداخت، همچنین ضمن عیادت از بیماران بستری در بخش اورژانس،  جراحی، جویای نظر آنان و همراهان در مورد رضایتمندی از روند ارائه خدمات هتلینگ و اقدامات تشخیصی درمانی در اورژانس شد .

سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد که تنها چند روز است عهده‌دار این مسئولیت شده است، در حاشیه این بازدید از مسئولین بیمارستان خواست: با توجه به اینکه در استانه عید باستانی نوروز هستیم تلاش کنیم به نحوه شایسته ای به مراحعین ارائه خدمت نمایم و تلاش کنیم در همه حوزه‌ها، شاهد رشد شاخص خدمات درمانی به آحاد جامعه باشیم که این نوع خدمت خود یک عبادت است.10-15-142

خبر سید یحیی اسلام نژاد

 
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

آمار مراجعه کنندگان به وب سايت

بازديد کنندگان آنلاين:7
بازديد امروز سايت:15
بازديد اين صفحه:1268955
تعداد کل بازديد:7835813

آدرس:

ياسوج-بلوار شهيد مطهري-دانشگاه علوم پزشکي ياسوج

تلفن تماس:

074-33337230-31

دورنگار:

074-33337230

انجمن ها


انجمن سلامت دانشگاه